ÜRÜNLERİMİZ

CEZVE

DE LUXE PRESTIGE CEZVE

Ürün Genel Özellikleri

Sektörünün köklü firmalarından olan Aryıldız, Türkiye’de en yüksek model çeşitliliği ile her zevke uygun çelik cezve setlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Ürünlerimizin genel özellik ve üretim detayları;

- Bulaşık makinasında yıkanabilmektedir.

-Modellerimiz özel tasarlanmış gövde ve metal ,bakalit ve melamin kulp ve paslanmaz çelik ile beğeninize sunulmaktadır.  

Malzeme : Çelik cezve setleri tüm dünyada mutfak sektöründe tercih edilen 1.kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Bu çelik AISI 304 standartlarında içinde %18 Cr %10 Ni barındırır.Korozyona dayanımı çok yüksek olan malzeme (kaplama yapılmadan) özel polisaj işlemi ile ayna parlaklığında yüzeyler sağlar. Kulplar modeline göre paslanmaz çelik,bakalit veya melamin malzemeden imal edilmiştir.

Üretim : Cezve setlerinin üretimine her model cezve için hidrolik pres işlemleri ile soğuk şekil verilir,özel fırça ve cilalar yardımıyla parlatılır.Parlatma işlemi modern tam otomasyonlu makinalarda yapılır.Elektrik ark punta makinaları ile kulpları veya kulp bağlantı elemanları gövdelere birleştirilir. Montaj aşamasında kapak ,bakalit veya melamin kulp takılarak paketlenir.

Ambalajlama : Ürün kullanıcıların istekleri doğrultusunda tüm modeller kutulanarak yanında 1 adet kahve kaşığı ile sunulmaktadır.

 

Koleksiyonlar: Prestige Series

Satış Noktalarımız
Satın Almak İçin Tıklayınız
SOSYAL MEDYA
Bizi Sosyal Medya’da
takip edin!